Saatlerin Anlamı 2017 - Saatin Anlamı Nedir Ne Demek
SON PAYLAŞIMLAR
Home / Saatler / Saatlerin Anlamı

Saatlerin Anlamı

Bu yazımızda saatlerin anlamının ne demek olduğunu öğreneceksiniz.

Genel olarak bayanlarımızın ilgi alanına giren, tek ve çift saatler, farklı anlamları ile okurlara sunumlar yapılmaktadır. Elbette ki bu saatler, belirli bir değere geldiğinde, bunun farkına varmaları halinde bazı anlam yükleyen kişiler bulunmaktadır. Her ne kadar bu anlamlar genel olarak göreceli olsa da, bu kapsamda araştırmalar yapıldığında bazı anlamlara sabit olarak ulaşmak mümkün olmaktadır. Tek ya da çift saatlerin bazı anlamları bulunurken, sizlere bu yazımızda, saatlerin anlamı olarak şu bilgilere yer vermek mümkün olacaktır.

00:00 Saatin Anlamı

Çift saatler arasında yer alan, 00:00 yine farklı anlamlar yüklenmesi ile sizlere sunulmaktadır. Kısaca, bu saatte hangi duyguların ön plana çıktığından bahsetmek gerekirse, şu bilgilere yer vermek mümkün olacaktır.

Bu saat diliminde, hayatında yer alan insanın rüyasında seni gördüğü anlamı taşınmaktadır. Elbette ki bunlar bir hayal ürünü olmasının yanı sıra gerçeklik paylarının da yüksek olduğundan bahsedilebilir. Şuan rüyasında hayatının kahramanı olarak seni düşünüyor ve senden oldukça hoşnut. Partnerinizin hayatında öyle güzel bir yer etmiş olmalısınız ki; rüyalarında bile seni görmeden edemiyor demek yerli yerinde olacaktır.

Eğer ki bir erkekseniz; parteriniz şuan sizin ilerleyen dönemlerde olacağı çocuğunuz için bir isim bile düşünüyor olabilir. Yine bunun yanı sıra düğün gününde giymek istediği gelinliği hayal ediyor bile olması mümkündür.

Zira bir kadınsanız, şuan partneriniz sizleri ailesi ile tanıştırmanın hayalin kuruyor bile olabilir. Elbette ki bunun yanı sıra düğün gecesin de düşünmeden edemiyor dememiz yerli yerinde olacaktır.

01:01 Saatin Anlamı

Tek saatler olarak tanımlanmış olan; 01:01 yine farklı yorumlar ile okurlarına sunulmaktadır. Her saat dilimimin farklı yorumlar ile sizlere sunulmuş olması, elbette ki farklı anlamlar ile karşılaşmanıza imkan tanıyacaktır. Yine bu saatlerde kadın ve erkek olarak farklı duygu ve düşünceler ortaya çıkmaktadır. Bazılarından bahsetmek gerekirse; bilgiler şöyledir.

Elbette ki sevgi duyduğunuz kişinin sizi en az sizin kadar sevmesini istiyorsunuz öyle değil mi? İşte bu tek saatin anlamı ise, partnerinizin sizi ne kadar çok sevdiğini işaret ediyor. Senden başka hiçbir kimsenin aklında bile olmadığı bu saat dilimi ile gayet ortadadır. Elbette ki yine bunlar her kişiye göre değişiklik gösterse de, genel olarak tanımlamalar bu şekilde ve 01:01 saatinin anlamı, seni çok seviyor olarak belirtilmiştir.

Yeni bir başlangıç yapıyor olabilir ya da bunun yanı sıra zaten bir ilişkinin içerisinde olmuş olabilirsiniz. Durum ne olursa olsun, parterinizin sizi sevdiği gayet açık ortadadır. Eğer ki her iki tarafta bu sevgi ve heyecan ile yaklaşım sağlıyorsa, bu saat dilimlerin anlamları ile yaşayarak, daha güzel bir birliktelik geçirebilirsiniz. Her ne kadar kalpten gelen sevgiler hiçbir şekilde başka bir ürüne bağlamadan, yaşanması gerekenlerden olsa da, bu farklı yorumlar ile de ilişkinizi şekillendirebilir, renklendirebilirsiniz.

02:02 Saatin Anlamı

Çift saatler arasında yer alan; 02:02 ise, parterinizin sizden ne kadar hoşlandığını işaret ediyor diyebiliriz. Eğer ki aklınıza, onun söylediklerinin dışında bir şüphe var ise, 02:02 anlamları sizden oldukça fazla hoşlandığını işaret etmektedir. Eğer ki sizlere direkt olarak elbette ki bunun aksini söylüyorsa, bu mümkün olmayacaktır. Fakat içinizde ki şüpheleri kaldırmanın tam zamanı ve hayatınızı yaşamanızın tam zamanı denilebilir. İçinizde ki şüphelerden kurtulun, sizi sevdiği ve hoşlandığı kadar sizlerde ona ilgi, sevgi ve hoşlaştı göstererek, güzel bir birliktelik adımlarını atın.

03:03 Saatin Anlamı

Henüz başlangıcın ilk aşamalarında olan çiftler için geçerli olabilir. Bu saatin anlamı ise; sana aşık olmaya başlıyor olarak tanımlanırken, yeni çiftler için aşk kokusu ortaya çıkıyor demek mümkün olacaktır. Artık istediğiniz oluyor ve parteriniz size aşık olmaya başlamış olabilir. Artık güzel günler sizleri beklerken, aşk dolu yıllarca zaman geçirmek için birkaç adım daha atabilirsiniz. İster erkek, ister bayan olun; aşkın tadı her zaman aynı olmalıdır. Tüm güzellikleri partneriniz ile yaşarken, aşk dolu bakışlarınızı kesinlikle ihmal etmeyin. Aşk güzeldir. Fakat yaşarsan, yaşamayı bilirsen güzeldir. Bundan dolayı içinizden geçen aşk dolu sözcükleri kesinlikle partnerinize ileterek, aşkınızı dolu dolu yaşayarak, ömrünüzü iyi değerlendirmeniz tavsiyeler arasındadır.

04:04 Saatin Anlamı

                İkinci alt başlıkta bahsettiğimiz 01:01’ in anlamı ve tanımlaması ‘’ Seni Seviyor ‘’ şeklindeydi. Bu at başlık altında yer alan; 04:04’ ün anlamı ise; ‘’ Seni çok seviyor ‘’ olarak bilinmelidir. Elbette ki birlikteliklerde genel olarak sevgi olsa da, gösterilmeyen sevgilerden dolayı bazı çiftler şikâyetçi olmaktadır. Her ne kadar kişi sevgisini gösterse de, karşıda ki kişi sevgiden kastı çok daha farklı olmasından dolayı, gösterilen bu duygu yetersiz gelebilir. Sizlerde artık bu şüpheyi kafanızdan atın ve karşınızda ki insanın sizi ne kadar çok sevdiğini anlayın.

Seninle güzel planları olabilir. Elbette ki hayatının bir parçası olarak seni tercih etti. Bu da şüphesiz ki mükemmel bir sevginin getirisi. Hayatında tercih edilecek kişinin fiziksel özellikleri ya da maddi varlıkları hiç mi hiç önemli değil. Eğer ki sevgi yok ise maalesef diğer tüm özellikler bir süre sonra etkisini kaybedecektir. Bundan kaynaklı olarak sizleri ne kadar çok sevdiğini, saatlerin anlamı olarak 04:04 ile şekillendirebilirsiniz.

05:05 Saatin Anlamı

Elbette ki saatlerin anlamı olarak her daim güzel yorumlar yok. Bunların yanı sıra çiftler arasında sorunlara neden olabilecek yorumlara da rastlamak mümkün olmaktadır. Bundan kaynaklı olarak, iyi ya da kötü yorumlara tamamen bağlı kalmak, çiftlerin arasında ki ilişkinin zarar görmesine neden olabilir. Sadece bu yorumlara, fikir amaçlı göz atmanız tavsiye edilirken, tamamen bağlı kalmanız önerilmemektedir. Çünkü 05:05’ in yorumu olarak; ‘’ Senden nefret ediyor ‘’ ibaresi konulmuştur.

Yaşadığınız her hangi bir olaydan kaynaklı olarak sizi her ne kadar çok sevse de, şuan ki durumda nefreti daha ağır basıyor denilebilir. Bundan kaynaklı olarak acilen bu durumu ortadan kaldırabilmek üzere, onun kalbini tekrar kazanmanız gerekiyor. Şuan kalbinin derinliklerinde sizlere beslediği sevginin yanı sıra, yüzeylerde dolaşan bir nefret duygusu, aranızda ki yer alan sorunları tetikliyor. Bundan kaynaklı olarak, hatanızı affettirebilmek için bir an önce onunla konuşmanız, onun kalbine ufak dokunuşlar ile girmeniz gerekiyor. Eğer ki haklıysanız ve karşınızda ki insanı gerçekten seviyorsanız, gurur yapmayı bırakın ve ona giderek, özür dileklerinizi iletmeniz gerekiyor. Böylelikle kaybetmekten kurtularak; hayatınızın geri kalanını daha mutlu bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

06:06 Saatin Anlamı

                Bu gün aslında sizin aranızda ki sorunların çözülmesine yardımcı olabilecek kadar iyi bir gün değil. Bu saatin karşılaşıldığı gün maalesef ‘’ kötü bir gün ‘’ . Bundan kaynaklı olarak eğer ki aranızda her hangi bir sorun var ise, çözmek için uygun bir zaman olmamasından dolayı, biraz geri çekilmeniz gerekebilir. Eğer ki sorunlarınızın bir an önce çözülmesi gerekiyorsa, tercih edeceğiniz tavırlarınıza daha çok dikkat etmeniz gerekiyor. Normal bir konuşma tarzı bile aranızda ki sorunların büyümesine neden olabilir. Daha hassas ve ince davranışlı olmanız gerekirken, karşınızda ki kişinin bu incelikleri bile anlamaması mümkün olacaktır.

Bahsedilen saat; çiftler arasında tartışma krizlerine yol açabilecek yorumlar almaktadır. Eğer ki bu gün içerisinde ikiniz için bir akra alacaksanız, olumlu ya da olumsuz olsa bile ertelemeniz gerekebilir. Çünkü alınan bir karar, ‘’ kötü bir gün ‘’ içerisinde olacağından dolayı, yanlış bir karar almanıza sebep olabilecektir. Olabildiğince pozitif olmaya, dikkatli davranmaya ve biraz da umursamaz olmaya çalışın. Eğer ki bu gün ufak tartışmaların bile büyüyebileceği yorumu ortada ise, maalesef çıkmaz bir sokağa giriyor olabilme ihtimalinizde karşınızda olacaktır. Bu bilgileri göz önünde bulundurarak, davranışlarınızı şekillendirebilirsiniz.

07:07 Saatin Anlamı

                Partneriniz ile aranızda daha öncesinden büyük travmalar olmuş olabilir. Elbette ki çok zor zamanlardan geçmiş ve aranızda bazı soğukluk durumları da ortaya çıkmış olabilir. Fakat bilmeniz gerekiyor ki, partnerinizi, saat anlamı ile ‘’ sizi sevmeye çalışıyor ‘’. Yine bunun yanı sıra yeni bir ilişkinin başında olabilirsiniz. Aceleci davranmayı bırakın, çünkü partneriniz size daha çok ısınmaya başladı. Eskisi gibi aranızda problemler daha da azalırken, artık sizlere sevgi ile yaklaşmaya başlayabilir. Biraz daha sabrederek, davranışlarını analiz edin ve ona göre bir yaklaşım uygulayın. Çok da üstüne gitmeniz bu dönem için doğru olmayabilir. Biraz duygularından emin olması için ona zaman vermeniz yorumlar arasında bulunmaktadır.

Hatta bunların yanı sıra sizden bir çocuk sahibi olmak istiyor bile olabilir. Bahsettiğimiz gibi saatlerin anlamı olarak çok farklı yorumlara ulaşmak mümkün olduğu gibi, bu saatin anlamı olarak farklı bir yorum ise; ‘’ Senden çocuk yapmak istiyor! ‘’ ön plandadır. Erkek ya da kadın olun, karşınızda ki kişi sizden oldukça fazla etkilenmiş olup, sizleri sevmeye başlamış. Bununla da kalmayıp sizden bir çocuk yapma planları bile kuruyor olabilir. Her ne kadar ilişkinizde yeniyseniz bu düşünce biraz korkunç gelebilse de, elbette ki ilerleyen dönemlerde mükemmel bir duygu durumu olarak sizlere dönüş yapacaktır.

Eğer partnerinizi erkek ise, baba olacak düşüncesi ile onu analiz etmeniz gerekiyor. Baba olabilecek bir kapasiteye sahip mi? Yanlış algılamayın. Bazı insanlar, her ne kadar yaşları yeterli olgunluğa ulaşmış olsa da, henüz bir baba olacak kadar davranışları uygun değildir. Bu gayet normal olurken, biraz daha baba olmaya yatkın olduğu dönem tercih edilerek, ona uygun bir seçim yapılması tavsiye ediliyor. Sonuç olarak bir aile kurmak ve anne- baba olmak gerçekten dünyanın en zor görevleri olarak tanımlanması mümkündür.

08:08 Saatin Anlamı

Bugün sizler için oldukça güzel bir gün. Kararlar verebilmek için doğru bir gün olarak yorumlanmaktadır. Hatta partnerinizi size bugün bir kahvaltı ısmarlama planları yapıyor olabilir. Eğer ki partneriniz size akşam yemeği değil de bir kahvaltı teklif ediyorsa, sizlere gerçekten değer vermesinden dolayı olabilir. Çünkü akşam yemeği daha standart ve gece düşüncesi olduğundan olabilir. Fakat günün ilk saatlerinde sizlere gelen bir kahvaltı teklifi, günü tamamen beraber geçirmek ve günün ilk saatlerinde bile sizleri yanında görmek istediğinden kaynaklanabilir. Bundan dolayı gerçekten güzel bir teklif ve güzel bir gün. Sizlerde tabi ki partnerinizin teklifinizi değerlendirerek, gün içerisinde güzel bir kahvaltı ve sonrasında belki güzel bir mekânda, birkaç kahve ve sohbet ile gününüzü şekillendirebilirsiniz.

Her ne kadar bazı kişiler, kahvaltının daha basit ve değersiz olduğunu düşünebilirler. Fakat bu tamamen yanış bir algı bence. Kahvaltı, günün ilk saatlerini bile partneri ile geçirmek isteyen kişilerin tercihi olarak tanımlanabilir. Sizce, akşam saatlerinde 1-2 saatlik bir yemek mi daha keyifli? Yoksa günün ilk saatlerinde, mekân fark etmeksizin, beraber yapılan kahvaltı sonrası edilen sohbet, geniş zaman ve sonrasında yine isteğe göre akşam yemeği mi? Tabi ki birbirlerine değer veren, vakit geçirmeyi tercih eden kişiler için kahvaltı oldukça önemli bir teklif olarak yorumlanması gerekiyor.

09:09 Saatin Anlamı

Bu saat, sizi üzmeye neden olabilir. Fakat sürekli de hangi dakika içerisinde üzücü bir haber alacağınızı beklemenize de gerek yok. Umut ediyoruz ki partneriniz sizleri çok seviyor ve sizleri üzmemek için elinden geleni yapacaktır. Fakat bu saate gözünüz ilişmesi halinde genel olarak yapılan yorumlar ‘’ seni üzecek ‘’ ya da ‘’ seni üzecek bir söz ifade edecek ‘’ olarak bilinmektedir.

Her ne kadar sizleri üzecek bir söz söyleyecek ya da söylemiş olsa da, bu durumda kendinizi kontrol etmeniz gerekiyor. Bildiğiniz gibi her tür ilişkilerde bu şekilde gel git durumlarının olması mümkündür. İlk olarak kendinizi motive etmek adına, bu durumun geçici olduğunu ve bazı sorunlardan kaynaklı olarak düşünmeden sizlere bu tarz söylediğini düşünmeniz gerekiyor. Sonrasında zaten zaman geçtikçe, bu durumu ortadan kaldırarak, o söz için sizlerden özür dileceğini düşünmeniz gerekiyor. O da zaten hatasını anlayacak ve sizleri üzdüğü için yeterince pişman olacak. Eğer ki pişmanlık duyar ve sizleri gerçekten sevdiğini ifade ederse, sizlerde durumu fazla zorlaştırmadan aranızdaki buzları eritmek için ona güzel bir sarılabilir, bir daha böyle olmaması gerektiğini uygun bir dil ile iletebilirsiniz. Böylelikle o da daha sonrasında davranışlarında daha dikkatli olurken, aranızda bir sorun olmaması için çaba sarf edeceğini gösterebilecektir. Tabi ki maalesef bu durum bazı karakterler için hiçte öyle olmasa da, öyle olmasını umut ediyoruz demekten başka söyleyecek hiçbir şeyimiz yok.

10:10 Saatin Anlamı

                Böyle bir saat maalesef çok kötü sonuçları getirecek diye bir yorum almanız mümkün olacaktır. Çünkü partneriniz, aranızda yer alan sorunlardan kaynaklı olarak, 4 gözle ayrılmak için fırsat kolluyor. Eğer ki karşınızda ki kişiyi seviyor, kaybetmek istemiyor ve onun bir süre sonra gerçekten düzeleceğine garanti vererek, sizleri üzmeyeceğinden emin olabiliyorsanız, ayrılmasına izin vermemeniz için bazı adımlar atmanız gerekiyor.  Eğer ki sorunları kalıcı olarak bir çözüme kavuşturamazsanız, maalesef ayrılık sizleri de vuracak. Sen ne kadar iyi bir tavır sergilesen bile, karşında ki kişi ayrılmayı göze koymuş ise sürekli durumu yokuşa sürecektir. Böylelikle bunun bilincinde olarak, dikkatli ve temkinli şekilde onun hatasından haberdar olmasını, asıl niyetini söylemesi ve sorunun ne olduğu hakkında sizlere bir açıklama yapması için konuşma yapabilirsiniz. Fakat vereceği cevapları da az çok tahmin etmeniz gerekiyor. Tahmin etmelisiniz ki, o cevaplara karşılık olarak bir hazırlık yapmanız daha kolay olmalı. Diğer türlü ayrılmak istediğini çok daha kolay bir şekilde dile getirerek, sizleri pasif bırakabilir. Bu da şüphesiz ki ayrılık ile sonuçlanacaktır. Eğer ki ayrılmak istemiyorsanız, sinirinize hakim olmalı, kendinizi kontrol etmeye çalışmalı ve buna uygun bir tavır sergilemeniz gerekmektedir.

Genel olarak bu yazımızda, saatlerin anlamı hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Web adresimiz üzerinde yer alan diğer başlık altından, çift saatlerin anlamı ve bu yazımızda sizlere sunamadığımız diğer yazıların anlamı hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Yine belirtmek isteriz ki bu yorumlar ve açıklamaların % 100 gerçeklik payı yoktur. Hiçbir kişi bu fikirlere bağlı kalmamalı ve partnerinin düşüncelerine göre bir tavır sergilemelidir. Bu bilgi de göz önünde bulundurulması gerekenlerden.

Okuyucu Puanı
[Total: 7 Average: 4]

Hakkında saatlerinanlami

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Powered by moviekillers.com

konya escort eskisehir escort